Borac golom iz penala izbjegao domaći poraz od Tuzla Citya

Ekipe Borca i Tuzle su danas u Banjoj Luci u zaostaloj utakmici trećeg kola Premijer lige BiH odigrali 1:1.

U prvom poluvremenu golova nije bilo, da bi Sulejman Krpić u 47. minuti doveo Tuzlu u prednost. Ipak, Borac do poravnanja dolazi deset minuta kasnije.

Glavni sudija Zoran Grbić iz Prijedora dosudio je penal za domaće, a siguran sa bijele tačke bio je kapiten Stojan Vranješ.

Do kraja susreta Borac je imao nekoliko dobrih šansi, gosti su prijetili iz kontranapada, ali promjene rezultata nije bilo.

Spomenimo i da je sudija Grbić danas pokazao pet žutih kartona gostujućim fudbalerima, dok igrači Borca nisu zaradili nijednu javnu opomenu.

Ove dvije momčadi već za vikend igraju novi međusobni duel i to u Tuzli u okviru 14. kola Premijer lige BiH.