BH Fanaticosi napadnuti na tribini: Rumuni skandirali “Srbija” pa napali navijače BiH

Na samom početku utakmice UEFA-ine Lige nacija između Rumunije i Bosne i Hercegovine koji se igra u Bukureštu, meč je prekinut.

Naime, navijači reprezentacije Rumunije pokušali su fizički napasti navijače Bosne i Hercegovine, nakon čega je turski arbitar Hamit Meler prekinuo meč.

Čini se da tampon zona na tribini na kojoj su naši navijači nije bila dovoljno udaljena i Rumuni su došli do sektora gdje su smješteni navijači BiH.

• Rumunski ultrasi skandirali su “Srbija, Srbija”, a potom su krenuli na naše navijače. Letjele su baklje i topovski udari, ali na svu sreću policija je intervenisala i uspjela je donekle smiriti strasti.

Oko 200 naših navijača bodri Zmajeve na stadionu Giulești, a nakon prvog poluvremena Rumunija vodi 1:0 golom Mana u 38. minuti.

Ključne riječi: , , , , ,