Bez pobjednika na Grbavici: U finišu susreta Željezničar izbjegao poraz od Slobode

U okviru  sedmog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine na stadionu Grbavica fudbaleri Slobode i Željezničara su podijelili bodove. Rezultat nakon posljednjeg sudijskog zvižduka glasio je 1:1.

U 13. minuti Mujezinović je pokušao iz velike udaljenosti, ali Bukvić sjajnom paradom spašava Slobodu. U 44. minuti dvije velike prilike za Slobodu, Bender je najprije odbranio udarac Mehmedovića, lopta se odbila do Maksimovića, ali on prebacuje prazan gol!

• Prvo poluvrijeme na stadionu Grbavica okončano je bez golova.

Prvi pogodak se vidio u 80. minuti susreta kada su izabranici Mladena Žižovića pogodili mrežu Željezničara. Lijep gol sa ivice kaznenog prostora postigao je rezervista Said Husejinović. Iskusni ofanzivni veznjak se namjestio na svoju desnu nogu i preciznim udarcem plasiralo loptu u sami ugao.

Kada su svi pomislili da tri boda putuju za Tuzlu Zdunić u 90. minuti donosi poravnanje Plavima za konačnih 1:1. (Tuzlanski.ba)