Petak, 19. Aprila 2024.

Bez nekolicine standardnih igrača: Sloboda savladala Jedinstvo sa 3:1

sloboda-jedinstvo

Sloboda je na Tušnju u okviru 11. Kola savladala Jedinstvo iz Bihaća, rezultatom 3:1

U okviru 11. Kola Prve lige FBiH, pred praznim tribinama (rezultat suspenzije stadiona Tušanj) FK Sloboda je savladala goste iz Bihaća, NK Jedinstvo, rezultatom 3:1.

denis-sadikovic

Iako se poluvrijeme završilo rezultatom 0:0 u nastavku su ipak padali golovi. Strijelac prvog gola za crveno-crne bio je Šišić u 62. minuti utakmice. Za 2:0 mrežu Bišćana nakon solo prodora pogodio je kapiten Adnan Jahić u 75. minuti a treći pogodak za Slobodu djelo je rezerviste Šmigalovića (ušao u igru u 54. minuti) koji je zatresao mrežu Jedinstva u 87. minuti.

sloboda-jedinstvo1

Konačan rezultat postavlja gostujući igrač Jusić koji u drugoj minuti nadokande pogađa za konačnih 3:1.