Petak, 19. Aprila 2024.

Begović: Puno mi ovo znači, važno je znati da si u planovima trenera i kluba

“Bilo je lijepo biti na terenu, trebalo je skinuti paučinu u prvih nekoliko minuta, a nakon toga je bilo dobro”, rekao je Begović

Puno mi ovo znači, lijepo je ponovno početi utamkicu. Prošlo je dosta vremena, rekao je Asmir Begović koji je jučer dobio priliku na golu Chelseaja u porazu kod Swansea Cityja 1:0.

Bio je to prvi nastup za bh. vratara u prvenstvu od 29. novembra i utakmice protiv Tottenhama.

Bilo je lijepo biti na terenu, trebalo je skinuti paučinu u prvih nekoliko minuta, a nakon toga je bilo dobro. Važno je za svakog igrača da zna da je u planovima trenera i kluba.”

Očekivali smo tešku utakmicu. Oni se bore za opstanak koliko znam. Nismo imali ni sreće da zabijemo gol i odnesemo pobjedu. Imali smo nekoliko prilika, ali jednostavno nije bio naš dan.(Goal.com)