Bayern savladao PSG i osvojio šestu titulu Lige prvaka!

Paris Saint Germain i Bayern večeras su odigrali zanimljivo finale Lige prvaka u kojem su “Bavarci” slavili zasluženu pobjedu rezultatom 1:0.

Od prve minute smo gledali zaista odličan meč, te su se napadi Bayerna i PSG-a redali kao na traci. Iako je bilo prilika prvo poluvrijeme je ipak okončano bez golova.

• I u drugom dijelu nastavilo se igrati u nevjerovatnom tempu. Nakon nekoliko solidnih šansi na obje strane konačno smo vidjeli gol.

Igrao se 59. minut utakmice kada je nakon centaršuta Joshue Kimmicha glavom loptu iza leđa Keylora Navasa poslao Kingslay Coman.

• Gol Bayerna za 1:0 pogledajte OVDJE.

Za Bayern je ovo šesta titula Lige prvaka u historiji po čemu su se izjednačili s Liverpoolom, a ispred njih su sada još samo Milan i Real Madrid.