Argentina još ne zna za pobjedu na Copi: Armani spašavao bod (VIDEO)

U okviru 2. kola “Grupe B” na Copa Americi, sinoć su odigrana dva susreta. Pobjedu je ostvarila Kolumbija protiv, dok je Argentina remizirala sa Paragvajem.

Kolumbija je rezultatom 1:0 pobijedila Katar, a jedini gol na utakmici postigao je Zapata u 86. minuti, i to na asistenciju Jamesa Rodrigueza. Ovim trijumfom Kolumbija je izborila plasman u drugi krug.

Argentina i Paragvaj su jutros odigrali 1:1. Paragvajci su poveli u 37. minuti susreta pogotkom Sancheza, dok je izjednačio Messi iz penala u 57. minuti, a zanimljivo je da su Paragvajci mogli i do pobjede, ali je Gonzales pet minuta kasnije promašio penal, tačnije odbranio je golman Armani.

Nakon dva kola u “Grupi B”, Kolumbija vodi sa 6 bodova, Paragvaj ima dva boda, dok Katar i Argentina imaju po jedan. (Tuzlanski.ba)