Adnan Jahić: Odigrali smo sedam utakmica u šesnaest dana, dali smo svoj maksimum

Trener Slobode prokomentarisao remi protiv Veleža

Fudbaleri Slobode danas su u Banovićima u sklopu zaostalog susreta trećeg kola Premijer lige BiH remizirali rezultatom 1:1 protiv Veleža

Nakon utakmice izjavu za MY TV je dao trener tuzlanskog kluba Adnan Jahić.

– Mislim da je i teren danas bio lošiji kao i sparno vrijeme. Dali smo svoj maksimum i prvo poluvrijeme smo kontrolisali utakmicu. Na neki način moramo biti zadovoljni kako se utakmica odvijala posljednjih dvadeset minuta, jer smo mi odigrali sedam utakmica u šesnaest dana. Jednostavno kada ne iskorsitite neke šanse, kazna vrlo brzo dođe. Ne možemo biti nezadovoljni, kazao je Jahić.

Podsjetimo, Sloboda u narednom kolu igra protiv Leotara, a ovaj susret je na rasporedu poslije reprezentativne pauze, tačnije 18. septembra.

Vezano | Duel starih rivala bez pobjednika: Sloboda i Velež podijelili bodove