Zadrani treći put ove sezone vrijeđali Musu, sudije prekinule meč (VIDEO)

Džanan Musa je već treći put ove sezone našao se na udaru huligana. Na današnjem polufinalnom meču Kupa Hrvatske između Cedevite i Zadra, članovi navijačke grupe Tornado, ponovo su vrijeđali našeg košarkaša, skandiravši mu “Musa, Turčine, napuši se k******”.

Incident se desio u posljednjoj četvrtini meča, kada je nad njim napravljen nesportski prekršaj, nakon čega su sudije odlučile prekinuti utakmicu dok se članovi Tornada ne udalje iz dvorane. Zadrani su prethodno vrijeđali Musu 7. januara u susretu ABA lige, da bi istu stvar 21. januara u susretu hrvatske A1 lige napravili navijači Splita.

Susret je nedugo potom nastavljen, a Cedevita je slavila ubjedljivu pobjedu (92:73), plasiravši se u finale, gdje će sutra igrati protiv pobjednika duela između Jollyja i Cibone. Musa je za nepunih 15 minuta igre zabilježio šest poena, četiri skoka i jednu asistenciju.