Vrabac pogodio trojku za Partizan s tri četvrtine terena (VIDEO)

Partizan je ostao u igri za titulu u Košarkaškoj ligi Srbije, pošto je u trećoj utakmici finalne serije slavio kao gost protiv Crvene zvezde 75:72 i smanjio na 2:1

Kod pobjednika najbolji su bili Veličković i Endru Džons sa po 13 i Vilijams i Murić sa po 12 poena, dok je kod Zvezde najefikasniji bio Maik Cirbes sa 19 pogodaka.

Utakmicu je obilježio nevjerovatni pogodak košarkaša Partizana Adina Vrapca. U posljednjoj sekundi treće četvrtine uz zvuk sirene Vrabac je pogodio trojku s tri četvrtine terena.

Ne vježbam onakve šuteve“, rekao je novinarima reprezentativac Bosne i Hercegovine.

Samo mi je bio cilj da šutnem na vrijeme. Vidio sam da ide prema košu i drago mi je što je ušla“.

Grobare slični pogoci uvek podsjete na “bombu” Dušana Kecmana za trofej Jadranske lige, u Zagrebu 2010. godine. Kecman je od ljetos pomoćni trener crno-bijelih, pa je pogodak Vrapca ispratio iz neposredne blizine.

Četvrta utakmica na programu je u četvrtak u 21 čas, a šampion će biti ekipa koja prva dođe do tri pobjede.

Titulu brani Crvena zvezda. (Tuzlanski.ba)