Četvrtak, 28. Marta 2024.

Reprezentativac BiH Andrija Stipanović s razlogom postao hit na društvenim mrežama

U utakmici 21. kola ABA lige košarkaši Cedevita Olimpije pobijedili su na svom terenu podgoričku Budućnost 81:79.

Jedan od najboljih igrača susreta u ljubljanskim Stožicama bio je bh. reprezentativac Andrija Stipanović. On je za 24 minuta postigao 10 poena.

Ipak, nastup Stipanovića protiv Budućnosti pamtit će se po detalju iz treće četvrtine. Tokom jednog napada Ljubljančana, lopta je stigla je do bh. reprezentativca koji se s njom “prošetao sitnim korakom”.

Stipanović je napravio barem dvostruko više koraka nego je dozvoljeno, ali sudije se nisu oglasile.