Košarkaši Budućnosti i Crvene zvezde večeras igraju prvu utakmicu polufinala play-offa ABA lige.
Utakmica se igra u hali Morača u Podgorici od 21 sat, ali je u trećoj četvrtini ekipa Crvene zvezde napustila teren.
Košarkaši Crvene zvezde napustili su teren u 23. minutu. Došlo je do čarki košarkaša dva tima usljed borbe za loptu, a zatim je puno predmeta palo na teren, da bi došlo do prekida i to pri rezultatu 61:42.
Nakon igrača u svlačionicu su otišle i sudije. Stiže nezvanična informacija da je razlog prekida to što je klupa Zvezde gađana šrafovima i čašama sa pićima.
Treba da se igra idalje je l? pic.twitter.com/JIiXCKnlzM
— the zvezda show (@ParatusUtrinque) May 26, 2025
Budućnost je bila mnogo bolja na parketu do prekida.
"Poštovane kolege, ekipa je za sada u svlacionici. Razlog za povlačenje je gađanje naše klupe šrafovima i časama sa pićem…", saopštio je PR KK Crvena zvezda novinarima.
Nakon što je organizator ispraznio dio tribine, susret je nastavljen.
Prethodno je ekipa Partizana razbila Dubai u prvoj utakmici polufinalne serije ABA lige.