Košarkaši Budućnosti i Crvene zvezde večeras igraju prvu utakmicu polufinala play-offa ABA lige.

Nakon varnica na terenu prekinuta utakmica između Budućnosti i Crvene zvezde
Foto: Screenshot

Utakmica se igra u hali Morača u Podgorici od 21 sat, ali je u trećoj četvrtini ekipa Crvene zvezde napustila teren.

Košarkaši Crvene zvezde napustili su teren u 23. minutu. Došlo je do čarki košarkaša dva tima usljed borbe za loptu, a zatim je puno predmeta palo na teren, da bi došlo do prekida i to pri rezultatu 61:42.

Nakon igrača u svlačionicu su otišle i sudije. Stiže nezvanična informacija da je razlog prekida to što je klupa Zvezde gađana šrafovima i čašama sa pićima.

Budućnost je bila mnogo bolja na parketu do prekida. 

"Poštovane kolege, ekipa je za sada u svlacionici. Razlog za povlačenje je gađanje naše klupe šrafovima i časama sa pićem…", saopštio je PR KK Crvena zvezda novinarima.

Nakon što je organizator ispraznio dio tribine, susret je nastavljen.

Prethodno je ekipa Partizana razbila Dubai u prvoj utakmici polufinalne serije ABA lige.