Srijeda, 24. Aprila 2024.

Na krilima Božovića i Jovanovića košarkaši Slobode slavili u Bratuncu

Učinak Pandžinih izabranika je maksimalan nakon tri odigrana kola.

OKK Sloboda je u sjajnoj atmosferi bratunačke dvorane slavila protiv domaćeg Bratunca 81:73.

Gosti igraju sjajnu prvu četvrtinu, ali u drugoj se donekle vraćaju domaći. U drugom poluvremenu Sloboda održava prednost, te na kraju slavi pobjedu u gradiću na Drini.

Tuzlake je do pobjede nosio Milivoje Božović sa 22 poena i 15 skokova, a kod domaćih je Mladen Pantić ubacio 22 poena i imao 12 skokova.

KK Bratunac – OKK Sloboda 73 – 81 (19-26,16-13, 15-15, 23-27)

KK Bratunac: Alcegaire 12 , Bogičević, Ni.Nikolić 5 , Milošević, Ne. Nikolić 10, Milidrag , Jokić, Kovač 2, Tavarion 3 , Pantić 22 , S.Nikolić 10 , Pavlović 9

OKK Sloboda: Lasetović 2 , Jovanović 16 , Jakupović, Čerkezović 10 , Hasandić 15 , Naletilić, Dedajić 2 , Omerović, Mirković 9, Hrnčić 5 , Božović 22 , Gutić. (Tuzlanski.ba)