Četvrtak, 25. Aprila 2024.

Jedanaesta pobjeda u prvenstvu: Odbojkašice Slobode u tri seta bolje od Novog Grada

U susretu 13. kola Premijer lige za odbojkašice, u Tuzli je sinoć ekipa Slobode pobijedila Novi Grad iz Sarajeva rezultatom 3:0 (25:20, 25:18, 25:17).

Tuzlanke su do jedanaeste pobjede u prvenstvu došle nakon bolje igre u svakom setu. Nešto više borbe bilo je jedino u prvom, dok je cijeli meč trajao svega 76 minuta.

• Nakon ovog kola ekipa trenera Armina Derviševića učvrstila se na drugoj poziciji sa 33 boda, odnosno jednim manje od vodeće ekipe Gacka, koja je večeras na svom terenu bila bolja od SOK Mostara rezultatom 3:0 (25:16, 25:17, 25:18).

Prvenstvo u Premijer ligi BiH prekida se do 24/25. januara, kada je na programu 14. kolo. (Fena)