Fudbaleri Slobode neporaženi napustili Bilino Polje

U 17. Kolu Premijer lige fudbaleri Slobode na Bilinom Polju remizirali su protiv ekipe Čelika rezultatom 2:2.

Već u 5. minuti utakmice hladan tuš na “Bilinom polju”, kada Moranjkić dovodi Slobodu u vodstvo od 1:0. Vodstvo Slobode trajalo je do 30. minute kada nakon gužve u šesnaestercu autogol postiže Moranjkić. Na poluvrijeme se odlazi kod rezultata 1:1.

• dresovi-bilino-polje
  • U drugom poluvremenu izjednačena igra na obje strane. U 74. Krpić koristi veliku grešku Adilovića i pogađa za vodstvo Slobode od 2:1. Vodstvo Slobode trajalo je svega nekoliko minuta a za novo izjednačenje pobrinuo se Mahir Karić koji sigurnim udarcem pogađa za 2:2.

Na Bilinom Polju Sloboda je imala podršku oko 300 navijača, dok je Čelik i dalje lišen podrške najvatrenijih navijača koji bojkotuju Upravu kluba iz Zenice.

U narednom 18. Kolu Sloboda na Tušnju dočekuje ekipu Olimpica.