Članovi Bushida osvojili pet medalja na Međunarodnom takmičenju u Zagrebu

Takmičari Akademije borilačkih vještina „Bushido“ iz Sarajeva osvojili su pet medalja na BJJ East European Open Chanpionshipu u Zagrebu. Oni su na ovom važnom međunarodnom turniru na kojem je učestvovalo nekoliko stotina takmičara imali veoma zapažen nastup.

• Adi Kljaho borba
  • Adi Kljaho je osvojio zlato u kategoriji seniora preko 100 kg, a Aldin Halilović je bio najbolji u kategoriji senior mastera do 76 kg. U kategoriji seniora do 94 kg Mahmud Handžić je osvojio srebro, dok je u kategoriji seniorki do 79 kg srebro osvojila Rubina Mešović. Ismail Čengić je osvojio bronzu u kategoriji seniora do 76 kilograma.

Na osvojenim nedaljama čestitao im je i legenda borilačkih sportova Mirko Filipović, koji je prijatelj Ismira Juska Švabe, trenera i jednog od osnivača „Bushida“.