Antologijska scena: Messi sa bijele tačke asistirao Suarezu za hat-trick (VIDEO)

Fudbaleri Barcelona sa visokih 6:1 porazili su večeras na svom terenu  tim Celte Vigo, i tako nastavili sa nizom pobjeda u prvenstvu Španije koje im obezbjeđuju lidersku poziciju.

Strijelci za Barcelonu bili su tri puta Suarez, Messi te Rakitić i Neymar. Jedini gol za goste postigao je iz penala Guidetti u 39 minuti prvog poluvremena.

Međutim, ono što je sasvim sigurno obilježilo ovaj susret kako je komentator kanala Sport Klub kazao bila je antologijska scena kada je Leo Messi sa bijele tačke asistirao Suarezu za hat-trick. (Tuzlanski.ba)

NEVJEROVATNO ŠTA JE URADIO LEO MESSI! Argentinac je sa penala asistirao Suarezu kako bi postigao hattrick! Potez za svaku pohvalu!Lajkujte našu stranicu i podržite nas! – www.sportam.info