Četvrtak, 7. Decembra 2023.
Tuzlanski.ba logo

Novi duet u najavi: Džejla Ramović okušala se u drugačijem stilu

Preuzmite sliku

Mlada bh. pjevačica Džejla Ramović objavila je isječak svoje nove pjesme odnosno dueta s Milošem Stojkovićem, Henny-em.

Džejla je novu pjesmu najavila na svom Instagram profilu, a pjesma nosi naziv “Rizik” te je potpuno drukčija od onog što smo u ranijem periodu naviki da slušamo kada je Džejla u pitanju.

Fanovi su podjeljeni novim muzičkim pravcem u kojem se Džejla okušala.

Iako je objavila samo dio iz nove pjesme, njena objava je brzo privukla pažnju pratitelja, pored pozitivnih komentara, nemali broj je i onih koji ne kriju da bi bili razočarani da Džejla krene stopama trendovske muzike:

“Lijepa Džejla al samo za gracioznu muziku, ostani doslijedana gracioznosti. U moru kiča budi posebna kao što i jesi, ovo nije tvoj stil”,

“Nije loše pokušati nešto novo, ali nikako da mijenjaš svoj muzički stil, a tek ne fizički izgled. Bilo bi stvarno šteta”,

“Nije tvoj stil! Ostani sebi vjerna, molim te”,

“Zašto i ona mora preći u komercijalu?”,

“Kad ćeš već jednom početi da sebe cijeniš kao vanserijsku pjevačicu i damu predivnog stasa i prestati da snimas ove “limunade” od pjesama! Ideš u trend i sarađuješ sa svakakvim samozvanim tekstopiscima koji od tebe prave mali šlager!”,

“Ode polako gracioznost! Navukli su te na kič! Šteta”, neki su od komentara.

Svoju posljednju pjesmu Džejla je objavila prošlog mjeseca, riječ je o pjesmi “Kazamat”, koja se svidjela njenoj publici.

Tuzlanski.ba možete pratiti i putem aplikacija za Android i iPhone mobilne uređaje