Četvrtak, 28. Marta 2024.

Oglas za posao: Firma Vodovod-Montaža d.o.o. traži više radnika

Preuzmite sliku

VODOVOD-MONTAŽA d.o.o., trgovačko društvo iz Osijeka koje se bavi montažerskim radovima, izgradnjom, isporukom i montažom raznih instalacija objavljuje oglas za posao radi sklapanja ugovora o radu na određeno vrijeme u trajanju od godinu dana.

Naziv zanimanja:
1.1. BRAVAR/ZAVARIVAČ, više izvršitelja
1.2. VODOINSTALATER, više izvršitelja
1.3. MONTER CENTRALNOG GRIJANJA I KLIMATIZACIJE,više izvršitelja

1. Povećan opseg poslova

2. Opis poslova
1.1. prema nacrtu/skici izrađuje i montira dijelove metalnih konstrukcija,
-obrađuje limove, metalne profile i cijevi te izvode razne montažne radove,
-zavaruje TIG, REL, MIG-MAG i autogeno.
1.2. izrada i montaža instalacija vodovoda i kanalizacije
1.3. montaža pojedinih dijelova centralnog grijanja, vrelovoda i parovoda

3. Potrebno formalno obrazovanje i iskustvo:
-KV, VKV, SSS
poželjno radno iskustvo 1 godinu (nije važno)

4. Uvjeti rada:
– Osnovna plaća cca 800KM, uz mogućnost povećanja prema kvalifikaciji i vještinama
– Rad u sjedištu poslodavca i na terenu (područje Istre, Zagreba i okolice)
– Osiguran smještaj, dnevni obroci te prevoz na mjesto rada

Potrebna dokumentacija za zasnivanje radnog odnosa:
– Kopija domovnice
– Kopija rodnog lista
– Kopija važeće putne isprave
– Dokaz o stečenoj obrazovnoj kvalifikaciji
– Dokaz o osiguranom zdravstvenom osiguranju (dvojezična potvrda zdravstvenog osiguranja države iz koje radnik dolazi)
– Radnu knjižicu
– Fotografiju u boji veličine 35x45mm
– Kopija kartice tekućeg računa i zaštićenog računa ako postoji

S odabranim kandidatom sklapa se ugovor o radu na određeno vrijeme, uz mogućnost pretvaranja na neodređeno.

Prijave kandidati mogu dostaviti na e-mail: davor.pesut@vodovod.com, ili na adresu poslodavca VODOVOD-MONTAŽA d.o.o. OIB:06137568928, ul. Poljski put 1, Osijek, Republika Hrvatska.

Na konkurs se mogu javiti osobe oba spola.

Za dodatne informacije u vezi natječaja kandidati se mogu obratiti na telefon: 031/330-403 ili mobitel: 099/706-0691 tokom radnog vremena Poslodavca (07:00-15:00). (Tuzlanski.ba | Marketing)

Tuzlanski.ba možete pratiti i putem aplikacija za Android i iPhone mobilne uređaje