Košarkaši “Igokee” osmi put osvojili Kup BiH

Košarkaški klub “Igokea” došao je do osmog trofeja Kupa BiH, nakon ubjedljive pobjede u finalu protiv “Sparsa” 77:55.

Od početka utakmice izabranici Dragana Bajića kontrolisali su dešavanja na parketu i ostvarili ubjedljivu pobjedu.

Košarkaši “Igokee” odlično su započeli finalnu utakmicu Kupa BiH, a nakon prve četvrtine vodili su rezultatom 23:8.

Od početka utakmice Aleksandrovčani su ušli u dobar ritam, koji gostujući košarkaši nisu uspjeli da isprate, pa je pitanje pobjednika bilo praktično riješeno već na poluvremenu (44:19).

“Igokea” je rutinski privela meč kraju i došla do svog osmog trofeja u ovom takmičenju.

Najefikasniji je bio Nikola Jovanović sa 17 ubačenih poena, a na drugoj strani Kamenjaš je ubacio 14.