Utorak, 23. Aprila 2024.

Uskoro prezentacija i razgovori u Tuzli: Oglas za posao za rad u Sloveniji

Preuzmite sliku

U kompaniji Siliko d.o.o., u gradu Sevnica (Slovenija), tražimo više kandidata na poziciji:

Operater za mašinom u proizvodnji

SILIKO d.o.o. je slovenski proizvođač proizvoda od gume i plastike sa više od 30 godina tradicije. Naše komponente ugrađujemo u većinu automobila njemačke automobilske industrije (BMW, Audi, Mercedes-Benz, AMG, VW i drugi).

Opis posla:

– Rad na mašini za brizganje gume ili drugim mašinama u proizvodnji

– Kontrola kvalitete proizvoda za avtomobilsko industrijo,

– Čišćenje, dorada i kontrola proizvoda,

– Knjiženje obavljenog posla,

– Pakovanje i etiketiranje proizvoda.

Od vas očekujemo:

– Volju za rad u proizvodnji, preciznost, lojalnost radu i kvaliteti posla,

– Opštu praktičnost, ručne veštine i sposobnost učenja,

– Poželjno je prethodno iskustvo rada u proizvodnji.

Nudimo vam:

– Direktno zaposlenje u uspešnoj kompaniji bez posrednika,

– Izradu radne dozvole i dozvole za boravak u Sloveniji,

– Redovne plate i dodatne nagrade za dobar rad,

– Dodatno plaćen prekovremeni rad, putni troškovi, organizovana topla ishrana,

– Dugoročno zaposlenje i mogućnost napredovanja.

– Rad se odvija u četiri smjene.

Uskoro dolazimo u Tuzlu, da se vam lično predstavimo.

Ako ste zainteresovani za posao, pozivamo vas da nam što prije pošaljete svoju biografiju na e-mail kadri@siliko.si, i mi ćemo vas obavijestiti o mjestu i terminu razgovora.

Radujemo se susretu s vama u Tuzli!

Tuzlanski.ba možete pratiti i putem aplikacija za Android i iPhone mobilne uređaje

Ključne riječi: , , , ,