Petak, 29. Marta 2024.

Podružnica Tuzla: Central osiguranje raspisuje oglas za posao

Preuzmite sliku

Na temelju Odluke Uprave društva, a zbog povećanja obima posla u podružnici društva u Tuzli, Central osiguranje d.d. Sarajevo, raspisuje O G L A S za prijem djelatnika u radni odnos na neodređeno vrijeme u Podružnici Tuzla:

Naziv radnog mjesta i broj izvršioca

Zastupnik za prodaju osiguranja – 4 izvršioca.

Opis poslova i radna zaduženja:

Zastupnik za prodaju osiguranja obavlja sljedeće poslove i ima sljedeća radna zaduženja:

a) prijem komitenata i davanje informacija na šalteru,

b) telefonska i internet komunikacija sa potencijalnim korisnicima usluga i osiguranicima;

c) prijem i raspored pošte;

d) prijava šteta;

e) prevod knjiga vozila;

f) povrat premije;

g) zaduživati police osiguranja, zelene karte, uvjete osiguranja i druge potrebne obrasce;

h) nuditi osiguranja sukladno važećim uslovima i cjenovnicima osiguranja na šalteru, te unos podataka i isprint polica ugovornih osiguranja;

i) izrađivati pred ponude;

j) zaključivati ugovore o osiguranju;

k) naplatiti ugovorenu premiju ili prvi obrok premije temeljem zaključenog ugovora;

l) uredno i ažurno razduživati police i ostale obrasce;

m) uredno i ažurno razduživati naplaćenu premiju ili dokumente koji potvrđuju da je premija naplaćena;

n) uredno i ažurno slati podatke o zaključenim ugovorima i naplaćenoj premiju u utvrđenim rokovima;

o) sačinjavati i dostavljati izvješća iz svog djelokruga rada, te dnevna izvješća AO;

p) pratiti skadencu zaključenih polica i predlagati osiguranicima obnovu police;

q) voditi brigu o svim agencijama i leasing kućama;

r) voditi brigu o naplati premije kod ugovora s obročnim plaćanjem;

s) zaprimiti sve usmene i pismene zahtjeve koji su upućeni Poslodavcu, evidentirati ih i proslijediti na daljnje rješavanje;

t) te obavlja i druge poslolve po nalogu pretpostavljene osobe sukladno sa svojom stručnom spremom i opis svog radnog mjesta.

Uslovi:

Pored općih zakonskih uslova za zasnivanje radnog odnosa, kandidat mora ispunjavati sljedeće posebne uslove:

a) najmanje IV stepen stručne spreme ekonomske ili tehničke struke,

b) poželjno radno iskustvo u struci,

c) poznavanje rada na računaru,

d) razvijene organizacijske i komunikacijske vještine, te poznavanje poslovnog bontona.

Šta možete očekivati zauzvrat:

a) stimulativna primanja i beneficije na temelju ostvarenih rezultata,

b) rad u dinamičnom okruženju,

c) mogućnosti napredovanja u društvu,

d) usavršavanje u struci.

Oglas ostaje otvoren do 01.09.2020. godine.

Ugovor o radu se zaključuje na neodređeno vrijeme s probnim radom od tri mjeseca.

Smatrate li da ispunjavate gore tražene uvjete i želite postati dio našeg tima motivacijsko pismo i CV, s dokazima o ispunjavanju uvjeta iz oglasa pošaljete isključivo e-mailom na:

natjecaj@central-osiguranje.com

Tuzlanski.ba možete pratiti i putem aplikacija za Android i iPhone mobilne uređaje