Održano veliko finale “OŽUJSKO BOĆE KUP 2016.”

U Posušju na boćalištu Brdo u ponedjeljak 29.08.2016. je održano veliko finale turnira u boćanju “Ožujsko boće kup” pod sponzorstvom Ožujskog piva.

Na završnici koja se igrala od 26.08. do 29.08. su sudjelovali prvoplasirane i drugoplasirane ekipe sa regionalnih turnira Ozujsko boće kupu u Tomislavgradu, Posušju, Ljubuškom, Međugorju.

Treće mjesto je osvojila ekipa Ljubuski 2 dok je u žestokoj borbi izmedju ekipa Posušje 1 i Posušje 2 koja je trajala 4 sata uspiješnija bila ekipa Posušje 1 te osvojila titulu pobjednika 1.Ožujsko boće kupa .

Za pobjedničku ekipu su igrali Ivan Milas, Goran Jurić i Ivan Galić (Bazilio) koji je od 63 pokušaja izbijanja 47 puta bio uspješam, što je rezultiralo time da je pri rezultatu 1:1 Posušje 1 odnijelo pobjedu 21:20.

Novčane nagrade i Ožujsko poklon pakete finalistima je uručio predstavnik Ožujskog piva Goran Knezović.

Sve tri ekipe i brojni navijači su do kasno u noć u Gostionici Brdo uz roštilj i Ožujsko pivo slavili ove titule.