Četvrtak, 25. Aprila 2024.

Odlična prilika za posao: Firma Sympatel otvara nova radna mjesta u Tuzli

Preuzmite sliku

Popularno

Firma Sympatel Telemarketing GmbH već 25 godina uspješno posluje na području Njemačke s više od 700 uposlenika, a skupa sa svojim dugogodišnjim partnerom Best & Team d.o.o. Sarajevo odlučila je i na području Tuzle otvoriti poslovnicu i ponuditi nova radna mjesta.

Nova radna mjesta se odnose na call agenta/operatera na poslovima Centra za brigu o korisnicima za prestižne kataloške firme sa područja Njemačke.

“Voditelji smo u sektoru poslovanja sa renomiranim modnim kataloškim kućama za koje nudimo kompletnu uslugu od primanja narudžbe do obrade reklamacija i uslužnog centra kupaca”, kažu iz Sympatel Telemarketing GmbH-a

Ono što ih čini drugačijim su sigurno poslovnost, ozbiljnost, kao i mogućnosti koje nude svojim zaposlenicima, kao što su:

– fleksibilno radno vrijeme

– više nego odličnu mogućnost zarade

– stručna i kvalitetna obuka sa njemačkim trenerima

– prijava i ugovor od prvog radnog dana

– poslovi koji su vama prilagođeni prema vašim sposobnostima i mogućnostima.

“Postanite i vi dio našeg tima, gdje možete usavršiti njemački jezik, napredovati i imati odlične uslove za rad. Svi zainteresovani kandidati mogu nas kontaktirati na navedeni mail ili putem telefona na Viber ili WhatsApp”, kažu iz ove kompanije.

Opis posla: Primanje, obrada ulaznih poziva i narudžbi kupaca, davanje inforamcija i sl.

Radno mjesto: Tuzla

Obavezni uslovi: Aktivno poznavanje njemačkog jezika

Stručna sprema, obrazovanje: SSS ili VSS

Potrebno radno iskustvo:  Radno iskustvo je poželjno, ali nije uslov

Razgovor sa svim kandidatima, uz dogovor

Kontakt telefon: 0049172 40 39 254

Kontakt email: karriere@sympatel.de

Web: www.sympatel.de ili www.bestteam.ba (Marketing | Tuzlanski.ba)

Tuzlanski.ba možete pratiti i putem aplikacija za Android i iPhone mobilne uređaje