Petak, 19. Aprila 2024.

Konkursi za posao u Plavoj poliklinici

Preuzmite sliku

“Tokom 22 godine rada, imali smo aktivan razvojni put, stvorili jedinstven poslovni imidž, i postali prepoznatljiv brend u zdravstvu, prvenstveno kroz iskustva velikog broja zadovoljnih i vjernih korisnika usluga. Njihovo povjerenje najveće  je priznanje za kvalitet rada.”

U cilju optimizacije poslovnih procesa i ostvarenja poslovnih planova, ukazala se potreba za novim kadrovima, te na osnovu navedenog Plava poliklinika raspisuje konkurs za sljedeće pozicije:

Diplomirani pravnik: 1 izvršilac

U cilju optimizacije poslovnih procesa i ostvarenja poslovnih planova, ukazala se potreba za novim kadrovima, te na osnovu navedenog PZU Plava Poliklinika Tuzla raspisuje

K O N K U R S

za poziciju: Diplomirani pravnik – 1 izvršilac

Uslovi:

– VSS (Pravni faktultet)

– Minimalno 3 godine relevantnog radnog iskustva

– Dobro poznavanje pravnih sistema BiH i EU

– Poznavanje engleskog jezika

– Poznavanje rada na računaru,

– Vozačka dozvola B kategorije.

Poželjne vještine:

Položen pravosudni ispit

– Iskustvo u vođenju procesa akreditacije ustanova i radu sa javnim pozivima

  • Opis posla – odgovornosti:

    – Pruža pravnu podršku menadžmentu firme

    – Prati proučava i primjenjuje zakonske i podzakonske akte bitne za djelokrug aktivnosti

    – Izrađuje i vodi brigu o ugovorima

    – Procesuira eventualne tužbe, žalbe, molbe, zahtjeve i sl.

    Nudimo:

    – Kontinuiranu edukaciju i znanstveno napredovanje

    – Stimulativna primanja

    – Izvrsno radno okruženje u timu renomiranih stručnjaka

    Šta očekujemo od Vas?

    – Ljubav prema poslu

    – Usmjerenost na zadovoljstvo i pružanje vrhunske usluge klijenta

    – Odgovornost, detaljnost, samoinicijativa u radu

    – Timski duh i snalažljivost

    – Izvrsne komunikacijske vještine

    – Razvijenu sposobnost za samostalnim radom, organizovanost i samoinicijativnost

    – Visok stepen opšte kulture, informisanosti i opšte pismenosti

    – Dobre administrativne sposobnosti i posvećenost detaljima

    Lokacija: Tuzla

    Biografije sa fotografijom možete slati do 28.04.2021. putem e-mail adrese: konkursplavapoliklinika@gmail.com ili lično u prostorije Plave Poliklinike u Tuzli.

    Ostale konkurse možete pogledati OVDJE.

    Tuzlanski.ba možete pratiti i putem aplikacija za Android i iPhone mobilne uređaje

    Ključne riječi: , ,