Četvrtak, 25. Aprila 2024.

4U d.o.o. Tuzla raspisuje oglas za posao: Pozicija administrativni radnik/grafički dizajner

Preuzmite sliku

Naziv radnog mjesta: Administrativni radnik/grafički dizajner.

Opis poslova: poslovi grafičke pripreme, izrada letaka, vizit kartica, etiketa i ostalih štampanih materijala, fotokopiranje, e-mail komunikacija sa klijentima.

Uslovi:

– SSS,
– Odlično poznavanje rada na računaru,
– Organizacijske, prezentacijske, komunikacijske sposobnosti, izražena kreativnost, fleksibilnost, visoka motivisanost, sposobnost rada u timu, ažurnost,
– Spremnost na kontinuiranu edukaciju, u BiH i inostranstvu
– Ekstremna orjentiranost prema kupcu i njegovim zahtjevima,
– Poznavanje engleskog jezika je plus
– Pozeljno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Nudimo:

– Radni odnos na neodređeno vrijeme,
– Stimulaciju za postignute rezultate,
– Efikasnu tehničku i materijalnu, podršku,
– Mogućnost napredovanja,
– Radno mjesto u Tuzli sa fiksnim radnim vremenom.

Oglas ostaje otvoren do popunjavanja radnog mjesta
CV slati na info@foryou.ba
Kontakt informacije na 062 939 741

Tuzlanski.ba možete pratiti i putem aplikacija za Android i iPhone mobilne uređaje

Ključne riječi: , , ,