"Strateško opredjeljenje BH Telecoma usmjereno je na kontinuirano širenje i razvoj tržišnog prisustva", istakao je između ostalog Amel Kovačević, direktor BH Telecoma.
![Oglasio se direktor: Da li će BH Telecom preuzeti Telemach u BiH, Crnoj Gori i Sjevernoj Makedoniji?](https://tuzlanski.ba/wp-content/uploads/2024/07/bh-telecom-1-1721323330.jpg?v1736520225)
Spekulacije o mogućoj kupovini Telemacha u Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori i Sjevernoj Makedoniji od strane BH Telecoma izazvale su interes javnosti.
Generalni direktor BH Telecoma, Amel Kovačević, komentarisao je ovu temu, naglašavajući strateške ciljeve kompanije.
Prema njegovim riječima, BH Telecom je posvećen širenju i jačanju svog prisustva na tržištu, a kontinuirano istraživanje novih poslovnih prilika ključni je dio tog procesa.
"Strateško opredjeljenje BH Telecoma usmjereno je na kontinuirano širenje i razvoj tržišnog prisustva. Već duži vremenski period aktivno istražujemo mogućnosti i vodimo razgovore s različitim akterima na tržištu kako bismo identificirali nove prilike za rast i inovacije.
Kao odgovorna kompanija, dosljedno se pridržavamo najviših standarda poslovne etike i zaštite povjerljivih informacija. Naša je obaveza osigurati povjerljivost svih podataka koji spadaju u domen poslovne tajne.
Poštujući dobre poslovne prakse i zakonske obaveze, javnost ćemo blagovremeno informisati kada se steknu uslovi. Zahvaljujemo na vašem razumijevanju i poštovanju naše poslovne politike", rekao je Kovačević.