Najveći domaći maloprodajni lanac Bingo nastavlja širiti mrežu svojih dragstora, a danas je otvoren treći market ovog tipa i to u Srebreniku.

Odgovor na potrebe potrošača: Bingo dragstor u Srebreniku počeo sa radom
Foto: Radio Srebrenik | Bingo dragstor

Nova prodavnica je otvorena na adresi Maršala Tita 40 u Srebreniku.

Riječ je o trećem Bingo dragstoru, nakon što su prethodna dva otvorena u Tuzli tokom proteklih mjeseci.

Market će raditi 24 sata dnevno, nedjeljom i praznicima, odnosno u režimu 0 do 24, što kupcima omogućava nabavku u bilo koje doba dana i noći.

Ovaj koncept osmišljen je kao odgovor na potrebe potrošača kojima je važna stalna dostupnost osnovnih proizvoda.

Vezani članak Bingo otvara još jedan dragstor u Tuzlanskom kantonu, evo kada i u kojem gradu

Dragstori su poseban format prodavnica koje rade sedam dana u sedmici, 24 sata dnevno, a prema važećim propisima predstavljaju i jedinu vrstu maloprodajnih objekata kojima je dozvoljen rad nedjeljom.

Nakon uvođenja zabrane rada nedjeljom u Federaciji Bosne i Hercegovine, ovakav model prodavnica sve više dobija na značaju, posebno među građanima koji kupovinu obavljaju vikendom ili u kasnim večernjim i noćnim satima.