Kako je BiH od tri pristupa izabrala onaj da trošak poskupljenja goriva prebaci na svoje građane

T
Tuzlanski.ba

Komentari (1)

Nazad na članak
NAPOMENA: Komentarisanje na portalu Tuzlanski.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Možete se ne slagati sa sadržajem ili autorom teksta, ali suzdržite se od vrijeđanja, psovanja i pogrdnih izražavanja. Komentari predstavljaju stavove isključivo njihovih autora. Zbog govora mržnje možete biti i krivično gonjeni, kako se ne bi dovodili u probleme prije pisanja komentara upoznajte se i sa našim uslovima korištenja.
user1720956329

narod cave pa mu rade namjerno sve to...ali neka im ne puca.. pucalo im dabogda.

Tuzlanski.ba

Prijava korisnika

Zaboravljena šifra?

Niste korisnik? Registruj se.


Brza prijava

Kreiranjem i prijavom na račun slažete se s našim
Tuzlanski.ba

Registracija korisnika


Brza prijava

Postojeći korisnik? Prijavite se.

Tuzlanski.ba

Zaboravljena šifra