Komentari (1)
Nazad na članakNikada vam ovaj zakon nece proci, prvo nije niko kriv tim sto su radili 40g , a uplacivano im minimalno za penziju, vecu imati ne mogu nikako, drugo nemozes kopirtai rs oni to imaju od kraja rata, ti bi sad aoteo od ljidi pola penziuje od koje ne mogu zivjeti da bi dao ovim drugim, dobit ces rat, treve sta je sa invalidakim penzijama, neko radio pa s epovrijedio, razbolio u koju bi ti idiote kategorio stavio te ljude, ili one iz oruzanih snaga koje ste sa 10g staza penzionisali pa im dali 3 minimalne penzije, dobro razmisli ne zahebavaj narod ljudi ne mogu ni sa ovim da zive, a ti smanjivao, nisi normalan, taj ti zakon nikada nece proci jer je diskriminirajuci, i lopovski
-
jačanje prisustva na tržištu
Širenje mreže: Bingo Petrol stiže u još jedan grad u Tuzlanskom kantonu
-
"Promjene likova nema"
Stižu nove novčanice KM sa zaštitom kakvu ima euro: Evo kako će izgledati i...
-
zakazana javna rasprava
Lidl sprema gradnju četvrtog objekta na području Sarajeva: Građani će moći...