Federacija uvodi različite nivoe najniže penzije, evo od čega će zavisiti

VL
Večernji list

Komentari (1)

Nazad na članak
NAPOMENA: Komentarisanje na portalu Tuzlanski.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Možete se ne slagati sa sadržajem ili autorom teksta, ali suzdržite se od vrijeđanja, psovanja i pogrdnih izražavanja. Komentari predstavljaju stavove isključivo njihovih autora. Zbog govora mržnje možete biti i krivično gonjeni, kako se ne bi dovodili u probleme prije pisanja komentara upoznajte se i sa našim uslovima korištenja.
user1749535153

Nikada vam ovaj zakon nece proci, prvo nije niko kriv tim sto su radili 40g , a uplacivano im minimalno za penziju, vecu imati ne mogu nikako, drugo nemozes kopirtai rs oni to imaju od kraja rata, ti bi sad aoteo od ljidi pola penziuje od koje ne mogu zivjeti da bi dao ovim drugim, dobit ces rat, treve sta je sa invalidakim penzijama, neko radio pa s epovrijedio, razbolio u koju bi ti idiote kategorio stavio te ljude, ili one iz oruzanih snaga koje ste sa 10g staza penzionisali pa im dali 3 minimalne penzije, dobro razmisli ne zahebavaj narod ljudi ne mogu ni sa ovim da zive, a ti smanjivao, nisi normalan, taj ti zakon nikada nece proci jer je diskriminirajuci, i lopovski

Tuzlanski.ba

Prijava korisnika

Zaboravljena šifra?

Niste korisnik? Registruj se.


Brza prijava

Kreiranjem i prijavom na račun slažete se s našim
Tuzlanski.ba

Registracija korisnika


Brza prijava

Postojeći korisnik? Prijavite se.

Tuzlanski.ba

Zaboravljena šifra