Četvrtak, 18. Aprila 2024.

Zmajevi na krilima Benjamina Burića savladali Estoniju u Sarajevu (VIDEO)

Popularno

Rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine savladala je reprezentaciju Estonije u 1. kolu grupe 6 kvalifikacija za Svjetsko rukometno prvenstvo u Danskoj i Njemačkoj 2019. godine.

Rukometni Zmajevi su utakmici u dvorani “Mirza Delibašić” savladali estoniju rezultatom 31:24.

U prvih 20 minuta reprezentacija Bosne i Hercegovine apsolutno je dominirala terenom, a posebno se istakao golman Benjamin Burić sa sedam odbrana. Na kraju prvog poluvremena BiH je vodila rezultatom 18:10.

U drugom poluvremenu naša reprezentacija je dominirala terenom i do kraja susreta kontrolisala rezultat. Najbolji u našoj reprezentaciji bio je Vranješ sa osam pogodaka, dok je Benjamin Burić upisao 14 odbrana. (A.P. | Tuzlanski.ba)