Utorak, 23. Aprila 2024.

Solari namučili Slogu u Doboju

solari-za-tuzlanski-2

Rukometaši Sloboda Solane u okviru 15. kola rukometne Premijer lige gostovali su kod Sloge iz Doboja, te pružili sjajan otpor izgubivši minimalno 28-27.

Tuzlaci su poluvrijeme završili sa tri gola zaostatka (14-11). U nastavku Sloboda je pružila sjajan otpor i odigrala dobar meč, međutim to nije bilo dovoljno za bodove koji su neophodni u borbi za opstanak u društvu najboljih.

Najefikasniji kod Slobode, a ujedno i na cijelom susretu bio je Marko Karaula sa 12 golova, kod gostiju naraspoloženiji je bio Vladan Đurđević, pogodivši devet puta gol gostiju.

Ovo je bio deseti poraz Solara koji se trenutno nalaze u zoni ispadanja na 13. mjestu, te im slijeda grčevita borba za opstanak do kraja sezone. (Tuzlanski.ba)