Srijeda, 24. Aprila 2024.

U prijateljskom susretu Sloboda deklasirala Kiseljak 11:1, četiri gola postigao mladi Omerović

Sloboda je danas u prvom pripremnom susretu na gostovanju deklasirala Kiseljak s 11:1.

Četiri pogotka za tim iz Tuzle postigao je kadetski reprezentativac naše zemlje Eldin Omerović (17), koji je zaigrao u drugom poluvremenu.

Tri je dodao Tandir, a mrežu domaćina pogađali su još Smajić, Đukić, Selamović i Zilkić.

Jedini pogodak za Kiseljak postigao je Merdanović.

Trener Vlado Jagodić isprobao je ovom prilikom dvije ekipe.

U prvom poluvremenu igrali su: Muminović, Beganović, Muratović, Mujkić, Đurđilović, Jahić, Đukić, Fazlić, Selamović, Stjepanović, Smajić.

U drugom dijelu izveo je mnogo jači sastav: Hadžić, Todorović, Salihović, Salkić, Lazevski, Hairlahović, Grahovac, Hodžić, Omerović, Zilkić, Tandir.

Drugu kontrolnu utakmicu Sloboda će odigrati 27. juna, ali još nije poznato ime protivnika.