Sloga na krilima Mirela Ibrahimovića savladala Metalleghe

Sloga iz Simin Hana pobjedom nad Metallegheom otvorila je novu sezonu prve federalne lige BiH.

Ekipa Darka Vojvodića je povela nakon deset minuta igre, kada je pogodio Mirel Ibrahimović. Pri rezultatu 1:0 se ujedno i otišlo na odmor.

Igrala se 67. minuta kada je svoj drugi pogodak na utakmici postigao Ibrahimović. Do kraja utakmice bilježimo sa obje strane bilo je još po nekoliko poluprilika koje su ostale neiskorištene, pa je susret završen rezultatom 2:0 u korist Sloge.

Prva liga FBiH, 1. kolo: Sloga Simin Han – Metalleghe BSI 2:0
FK Sloga: Hamzabegović, Efendić, Kostić, Šarčević, Pirić, Ibrahimović, Bečić, Stjepanović, Kojić, Ostojić, Vukmirović.
NK Metalleghe BSI: Jamaković, Radulović, Pljevljak, Hota, Handžić, Tankuljić, Marin, Alispahić, Kovač, Kukavica, Fejzić. (Tuzlanski.ba)