Ronaldo ponovo presudio Borussiji, Bešiktaš pobjedio u Istanbulu (VIDEO)

Večeras su širom Evrope odigrani susreti drugog kola grupne faze Lige prvaka u grupama E, F, G i H.

Real Madrid je u derbiju večeri slavio pobjedu nad Borussijom iz Dortmunda. Madriđani su u goste stigli bez nekoliko standardnih igrača, u dosta lošoj formi, ali je aktuelni prvak Evrope pokazao svoju snagu. U prvom poluvremenu ekipa Zinedina Zidana je apsolutno nadigrala Milionere, a svoju prednost su stekli fantastičnim golom Balea. Početkom drugog poluvremena u strijelce se upisao Cristaino Ronaldo, a gol nade za domaće je postigao Aubameyang. Konačnih 1:3 je postavio Cristiano Ronaldo u 79. minuti.

Bešiktaš je u Istanbulu porazio ekipu viceprvaka Njemačke, Lepzig, rezultatom 2:0. Golove za ekipu Bešiktaša su postigli Babel i Tolisca.

Manchester City je teže od očekivanog savladao Shakhtar golovima de Bruynea i Sterlinga, a Monaco je pred svojim navijačima poražen od Porta 0:3. Dvostruki strijelac za goste bio je Aboubakar.