Roma remizirala sa Veronom: Džeko odigrao 90 minuta i zabilježio asistenciju (VIDEO)

Nogometaši Rome su u prvom kolu italijanske Serie A remizirali na gostovanju kod Verone rezultatom 1:1.

Verona je u prednost došla u 61. minuti kada Janković pogađa za 1:0. Međutim Roma je uzvratila samo pet minuta kasnije kada Florenzi dobro reaguje na proslijeđenu loptu Edina Džeke i pogađa za 1:1, što je ujedno bio i rezultat utakmice.

Džeko je večeras prvi put nastupio za Romu u prvenstvenoj utakmici, iako nije bio strijelac ostavio je veoma dobar dojam svojom igrom na terenu, te odrigrao svih 90 minuta.

Također naš drugi reprezentativac Miralem Pjaniće je odigrao svih 90 minuta, te imao nekoliko odličnih šuteva na gol Verone.