Remi Chelseaja i Barcelone, Bayern deklasirao Bešiktaš (VIDEO)

U utorak navečer su odigrane dvije utakmice osmine finala Lige prvaka, javlja Anadolu Agency (AA).

Bayern Minhen je na “Allianz Areni” u Minhenu ubjedljivo slavio protiv turskog Bešiktaša sa 5:0.

Strijelci za Bayern su bili Thomas Muller u 43. i 66., Robert Lewandowski u 79. i 88. minuti i Kingsley Coman u 53. minuti.

Gosti su od 16. minute igrali s igračem manje nakon što je Domagoj Vida zaradio direktni crveni karton zbog oštrog starta nad Lewandowskim.

U drugom duelu, Chelsea je na “Stamford Bridgeu” igrao neriješeno 1:1 protiv Barcelone.

Domaćin je poveo u 62. minuti golom Williana, dok je Barcelona uspjela izjednačiti u 75. pogotkom Lionela Messija.

Uzvratni mečevi su na programu 14. marta.