Pogledajte sjajan dribling Zilkića i pogodak Zeca za vodstvo Slobode (VIDEO)

Danas se igra ukupno šest utakmica 22. kola BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine. Na stadonu Tušanj u Tuzli sastaju se FK Sloboda i FK Sarajevo, rezultat nakon prvog poluvremena je 1:0.

Domaći tim je bolje otvorio utakmicu. Već u trećoj minuti susreta prvi pokušaj na susretu imao je domaći tim, kada Zilkić solidnim udarcem pokušava ugroziti gol gostiju ali lopta odlazi pored gola.

U 41. minuti susreta Zilkić je izveo sjajnu akciju, nakon odličnog driblinga i ubačaja u kaznenom prostoru nepropisno rukom igrao je Perica Ivetić a sudija Jakupović dosudio je najstrožiju kaznu. Siguran sa bijele tačke za zasluženo vodstvo Slobode bio je Asim Zec. (Tuzlanski.ba)

Povezano: Na krilima fantastičnog Zilkića, Sloboda deklasirala Sarajevo rezultatom 3:0 (FOTO/VIDEO)