Mladi Zmajevi remizirali sa Izraelom: Korak ih dijeli od plasmana na Euro!

U Francuskoj se odigrao i meč drugog kola grupe 5 Elitne runde kvalifikacija za EP između juniorskih selekcija BiH i Izraela. Mladi zmajevi su remizirali sa vršnjacima iz Izraela, konačan rezultat utakmice 1:1.

Naša selekcija je povela u trećoj minuti, kada je Mustedanagić pogodio iz slobodnog udarca. Konačnih 1:1 postavio je Abu Fani u 18. minuti.

Do kraja utakmice, obje momčadi su imale svoje prilike, ali promjene rezultata nije bilo.

U drugoj utakmici naše grupe od 19,00 sastaju se Francuska i Bugarska.

Mečevi posljednjeg trećeg kola igraju se u ponedjeljak (27. mart), a sastaju se BiH – Bugarska te Francuska – Izrael. Našoj reprezentaciji je potrebna pobjeda u posljednjem kolu protiv Bugarske kako bi izborila nastup na EP.