Ludi preokret Bournemoutha! Liverpool prosuo dva gola viška (VIDEO)

Liverpool je imao vodstvo 2-0 i 3-1, ali svejedno je izgubio kod Borunemoutha u 14. kolu Premiershipa.

Premiership je na glasu kao liga u kojoj svako može pobijediti svakoga. Ta se tvrdnja pokazala istinitom i u prvoj nedjeljnoj utakmici 14. kola u kojoj je Bournemouth kod kuće srušio favorizirani Liverpool 4-3 iako je 15 minuta prije kraja bio u minusu dva gola.

Redsi” su do prve polovice prvog poluvremena imali 2-0 i činilo se kako utakmica ide očekivanim tijekom. Sadio Mané zabio je u 20., a Divock Origi već u 22. minuti.

Bournemouth je smanjio zaostatak u 11. minuti nastavka preko penala Calluma Wilsona, a Emre Can je osam minuta kasnije vratio dva gola prednosti za “redse“. No ni tu nije bio kraj.

Semafor je u 75. minuti pokazivao 3-1 za goste koji su u finišu potpuno potonuli. Ryan Frase u 76. minuti zabija za 3-2, tri minute potom Steve Cook izjednačuje rezultat. Potpunu ludnicu na Goldsansu donio je Nathan Aké pobjedničkim golom za Bournemouth u trećoj minuti sudačke nadoknade nakon velike greške golmana Lorisa Kariusa.

U sljedećem kolu Liverpool dočekuje West Ham, dok Bournemouth gostuje kod Burnleyja.