Kup BiH: Fudbaleri Slobode nakon preokreta izborili prolazak u četvrtfinale (VIDEO)

Ljubitelji fudbala su u Gračanici danas mogli gledati izuzetno zanimljivu utakmica, u kojoj su izabranici Slavke Petrovića nakon preokreta došli do pobjede koja ih vodi u narednu rundu Kup takmičenja.

Domaćini prvi dolaze do vodstva. Igrala se 20. minuta kada je Husein Poturalić zatresao mrežu Slobode i doveo Bratstvo u prednost od 1:0.

Sloboda je nakon primljenog gola stvorila veliki broj šansi. Pogodak za poravnanje u 65. minuti susreta postigao je najbolji fudbaler Slobode, Amer Ordagić koji je fantastičnim volej udarcem matirao golmana domaće ekipe za 1:1.

U 88. minuti velika radost za navijače Slobode, kad je Ćulum postigao pogodak za vodstvo i plasman Slobode u četvrtfinale Kupa BiH.

NK Bratstvo Gračanica – FK Sloboda Tuzla 1:2

BRATSTVO: Divković, Ćosić, Alihodžić, Salkić, Diabang, Vehabović, Šuša, Puturalić, Hasić, Mujkić, Jaganjac. SLOBODA: Erić, Đorđilović, Salihović, Todorović, Krpić, Ordagić, Grahovac, Ćulum, Smajić, Hairlahović, Ignjatović.

SLOBODA: Erić, Đorđilović, Salihović, Todorović, Krpić, Ordagić, Grahovac, Ćulum, Smajić, Hairlahović, Ignjatović.