Četvrtak, 18. Aprila 2024.

Inter prosuo bodove u Bologni i preuzeo lidersku poziciju Serije A (VIDEO)

Ekipa Intera večeras je igrala utakmicu na neugodnom gostovanju, kod Bologne, tradicionalnom mjesto na kojem najkvalitetnije ekipe Serije A prosipaju bodove.

Domaći su u vodstvo stigli u 32. minuti kada je Verdi pogodio za 1:0, a s tim rezultatom se otišlo i na odmor. U drugom poluvremenu Inter je svim silama pokušao stići do jednog boda, a u toj namjeri su uspjeli u 77. minuti kada je Icardi s penala donio poravnanje Neroazzurima. Osim nekoliko blijedih napada, Inter do kraja nije uspio ozbiljno zaprijetiti oglu Bologne te je rezultat na kraju ostao 1:1.

Inter je nakon pet odigranih utakmica na prvom mjestu sa 13 bodova, a Bologna ima samo pet.