Fudbalska lekcija u drugom poluvremenu: Horor scenario uz tri gola Kipra (VIDEO)

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine u ovim momentima igra kvalifikacijsku utakmicu za odlazak na Svjetsko prvenstvo 2018. godine u Rusiji, protiv Kipra u Nikoziji.

Nakon vodstva od 2:0 u prvom poluvremenu protiv Kipra golovima Šunjića i Višće, Kipar je u drugom poluvremenu uspio doći do preokreta.

Kipar je za 15 minuta preko Christofija, Labana i Sotiurija uspio doći do preokreta. Reprezentacija Bosne i Hercegovine u drugom poluvremenu je igrala bezidejno, potpuno su lutali na terenu, bez kombinacija u veznom redu, kriminalnom odbranom i indisponiranim napadom.