Fudbaleri Slobode poraženi na Tušnju od Sarajeva (FOTO/VIDEO)

Fudbaleri Slobode poraženi su na stadionu Tušanj rezultatom 1:3 od ekipe Sarajeva.

U okviru 11. kola BH Telecom Premijer lige ekipa Slobode je kod kuće poražena od Sarajeva.

Igrao se sedmi minut kada je Mehmedagić bio neoprezan i zbog starta na Samiru Radovcu dobio crveni karton. S obzirom na deficitarnu poziciju, Slavko Petrović je bio primoran mijenjati pa je u igru ušao Edin Salkić.

U 17. minuti Krste Velkoski je iskoristio grešku odbranu i pogodio za vodstvo Sarajeva. Do poluvremena se igralo na sredini terena, a veliku priliku za Sarajevo je propustio Velkoski.

U drugom poluvremenu igrač manje je značio i defanzivniju igru, koju je Sarajevo iskoristilo u 62. i 67. minuti preko Ahmetovića. Konačni rezultat postavio je Ignjatović nakon prekida u 74. minuti utakmice. (A.P. | Foto: V. Živković | Tuzlanski.ba)