Ervin Zukanović postigao gol za Chievo (VIDEO)

U okviru 8. kola italijanske Serie A od 15 sati počela su tri susreta gdje su u prvih 45 minuta domaćini bili uspješniji.

Juventus na svom stadionu ima prednost nad ekipom Palerma rezultatom 1:0, strijelac u 32 minuti bio je Vidal na asistenciju Teveza.

Udinese je ugostio Atalantu i već u šestom minutu susreta preko sjajnog Di Natalea došli do prednosti od 1:0 da bi u 36 minuti Thereau postigao drugi gol za Udinese.

Fenomenalnu partiju u dresu Chieva prvih 45 minuta prižio je nekadašnji reprezentativac BiH Ervin Zukanović koji je bio strijelac za svoju ekipu. Chievo nakon prvog poluvremena golom Zukanovića vodi 1:0 protiv Genoe. (Tuzlanski.ba)