Srijeda, 24. Aprila 2024.

BH Telecom Premijer liga: Čelik i Zrinjski remizirali, Robijaši se vratili na tribine (FOTO)

Na Bilinom polju Čelik i Zrinjski odigrali su neriješeno, 1:1 u 19. kolu BH Telecom Premijer lige.

Poveli su Mostarci golom Tomića u petom minutu sudačke nadoknade prvog dijela. U 63. minutu utakmice golom Dilavera Čelik je izjednačio. I to je bilo sve što se tiče golova.

• U finišu utakmice uslijedila su i dva isključenja. Prvo je Zrinjski u 89. minutu ostao sa igračem manje nakon što je isključen Mešanović (drugi žuti). Dva minuta kasnije drugi žuti karton zaradio je domaći igrač Salčinović.

Nakon remija na Bilinom polju, borba za titulu defnitivno postaje puno neizvjesnija, dok će se Čelik grčevito boriti za ostanak u ligi. Zeničani su od pozicije koja garantuje ostanak daleko čak osam bodova.

• Zrinjski sada ima pet bodova više od Sarajeva, a sedam od Želje, s tim da sarajevski premijerligaši svoje utakmice 19. kola igraju u nedjelju. Podsjećamo, Sarajevo dočekuje Vitez (13 sati), dok Željo gostuje u Krupi (14,30).