NBA: Teletović 0,3 sekunde prije kraja zabio koš za pobjedu Sunsa (VIDEO)

Phoenix Sunsi su sinoć sa 103-101 pobijedili Chicago Bullse, a pobjednički koš je 0,3 sekunde prije kraja zabio Mirza Teletović.

Teletović je na utakmici zabio 20 koševa, a Sunsi su uspjeli nadoknaditi razliku od 16 koševa u zadnjoj četvrtini. Brandon Knight je zabio 17 od ukupno 21 koš u toj zadnjoj četvrtini, a Sunsi su prkeinukli niz od četiri poraza. Phoenix je nadigrao Bullse sa 42-24 u zadnjoj četvrtini.

Pau Gasol je prevodio Bullse sa 22 pogotka, Jimmy Butler je dodao 19, a Derrick Rose 14. Chicago je vodio veći dio utakmice i na početku zadnje četvrtine je imao prednost od 77-61. Gubeći 86-75 nešto manje od osam minuta do kraja, Phoenix je napravio seriju od 11-2 zahvaljujući kojoj je došao na 88-86 nešto manje od pet minuta do kraja.

Los Angeles Clippersi su sa 110-106 pobijedili Minnesota Timberwolvese, a Damjan Rudež nije bio ni na klupi. DeAndre Jordan je bio najbolji strijelac Clippersa sa 20 koševa,12 skokova i četiri bloka. Blake Griffin je dodao 16 koševa uz 11 skokova. Najbolji kod Timberwolvesa bio je Zach LaVine sa 21 košem, Karl-Anthony Towns je ubacio 18, a Shabazz Muhammad 13uz devet skokova.

Philadelphia 76ers su sinoć doživjeli još jedan poraz, s 51 košem razlike, odnosno sa 119-68 pobijedili su ih San Antonio Spursi. To je peti najveći poraz u povijesti Sixersa, s većom razlikom poraženi su 1992. također od Spursa (52 razlike), zatim s 53 koša 2014. od Dallasa, pa sa 56 1993. od Seattlea i iste godine s istom razlikom od Sacramenta. LeMarcus Aldridge je bio najučinkovitiji kod Spursa sa 26 pogodaka i devet skokova, dok je Tony Parker ubacio 12 koševa. Sixersi sada imaju omjer pobjeda i poraza 1-21.Robert Covington, Nik Stauskas i Nerlens Noel su svaki zabili po 13 koševa za Sixerse.

Cody Zeller je zabio 20 koševa za Hornetse koji su sinoć prekinuli niz od četiri pobjede Detroit Pistonsa, bili su bolji od njih sa 104-84. Andre Drummond je zabio smao devet koševa. Marvin Williams je dodao 14 koševa uz 12 skokova, a Kemba Walker 14 uz devet skokova za Charlotte. Najbolji strijelac Pistonsa (12-10) bio je Kentavious Caldwell-Pope sa 16 pogodaka, dok je Ersan Ilyasova ubacio 15 koševa uz 11 skokova.

Washington Wizardsi su sa 114-1'3 pobijedili Miami Heat, a John Wall je zabio 26 koševa večer nakon što je utakmicu napustio zbog ozljede koljena. Gary Neal je dodao 21 koš,Bradley Beal 21, a Otto Porter 13 uz 14 skokova za Washington koji nije gubio ni u jednom trenutku u zadnjoj četvrtini. Miami je izgubio iako je imao šut iz igre čak 59 posto. Dwyane Wade je predvodio Miami sa 26 koševa i devet asistencija, Goran Dragic je dodao 20 koševa uz također devet asistencija, a Chris Bosh 18.

Dallas Mavericksi su sa 104-97 pobijedili New York Knickse, a najučinkovitiji u pobjedničkoj momčadi bio je Dirk Nowitzki sa 25 koševa. U redovima Knicksa istaknuo se rookie Kristaps Porzingis sa 28 koševa. Derron Williams je ubacio 20 koševa uz sedam asistencija za Maverickse. Osim Porzingisa, kod Knicksa je Carmelo Anthony zabio 17 koševa uz osam asistencija i šest skokova.

Toronto je pred mnoštvom od 20.163 gledatelja koji su najverojatnije došli vidjeti oproštaj Kobea Bryanta s Kanadom pobijedio Los Angeles Lakerse sa 102-93. Kyle Lowry je bio najučinkovitiji kod Raptorsa sa 27 pogodaka, Terrence Ross je zabio 22 koša, uključujući i devet u zadnjoj četvrtini, a Bismack Biyombo je dodao 15 uz 13 skokova. Bryant je u svom, vjerojatno zadnjem nastupu u Torontu, zabio 21 koš.

Milwaukee Bucksi su zahvaljujući polaganju Grega Monroea u zadnjoj sekundi pobijedili Portland Trail Blazerse sa 90-88. O.J. Mayo je pogodio tricu kojom je smanjio prednost Portlanda na 88-87 16.3 sekundi do kraja.Giannis Antetokounmpo je zabio 17, Monroe 16 uz 12 skokova, a Mayo 15 za Milwaukee.Damian Lillard je predvodio sa 23 pogotka Portland, a McCollum je dodao 17 .

Isaiah Thomas je sa 22 pogotka odveo Boston Celticse do pobjede od 111-93 nad New Orleans Pelicansima. Kelly Olynyk je dodao 21, a Jae Crowder 17, dok je Jared Sullinger ugrabio 20 koševa uz 11 pogodaka za Boston. Ryan Anderson je zabio 18 koševa za Pelicanse. (Fena)